tell me more logo
ANGLIČTINA A NĚMČINA PŘIROZENOU CESTOU
využijte jedinečnou technologii rozpoznávání řeči

Princip učení s Tell me More

S Tell me More se učíte přímo v prostředí cizího jazyka. V každé z mnoha situací, které program zobrazuje: 1. začínáte v roli pasivního naslouchajícího a přihlížejícího, 2. po získání určité zkušenosti začnete do děje vstupovat napřed volbami na obrazovce, 3. nakonec jste jednajícím a hovořícím účastníkem děje. Lepší to už nemůže být!

Učení přirozenou cestou

Každý z nás se v dětství naučil česky, a bez viditelné námahy. Právě na této zkušenosti je založen Tell me More. V dětství jsme se přece nedřeli nazpaměť slovíčka, ani jsme nepromrskávali gramatické poučky. Úplně jsme se bez toho obešli! V Tell me More zažíváme situace reálného života zprostředkovávané v cizím jazyce. V každé nové situaci se postupně naučíme rozumět a mluvit, případně psát. Ostatně kdy bychom nejlépe cizí jazyk zvládli? Kdybychom mohli v dané zemi nějakou dobu žít – a právě tuhle zkušenost nám Tell me More nahrazuje!

Jak Tell me More pomáhá při učení

Tell me More vám přiblíží všechny hlavní stránky cizího jazyka, a také vás je naučí! Některé z pomůcek obsažených v Tell me More jsou tak jedinečné, že vám je nemůže zprostředkovat ani učitel v jazykovém kurzu. Zkuste si představit, že byste ho požádali, aby vám připravil individuální studijní program, nebo že by vám měl vždycky nakreslit graf vaší výslovnosti – a to je bezvadná věc, která vám pomůže napodobit rodilého cizince! Že by vám učitel pokaždé vysvětlil cokoliv, čemu právě nerozumíte! Že by vám dialog přeložil, kdykoliv o to požádáte! Že by vám otevíral slovník právě na slově, které potřebujete!

Tell me More není jen na PC

Tell me More je samozřejmě program pro PC, umožňuje nám ale pokračovat v učení, i když nejsme u počítače. Tell me More umí všechny dialogy vypálit na CD, takže si je můžeme opakovat kdekoliv – třeba v autě nebo v tramvaji.

Slovní zásoba Tell me More

Když se budete učit s Tell me More, naučíte se v každé úrovni používat asi 1200 – 1500 slov. Protože Tell me More zahrnuje všechny tři stupně pokročilosti od začátečníků přes středně pokročilé až k pokročilým, budete umět použít celkem přibližně 4000 slov. Pro angličtinu je navíc k dispozici obchodní jazyk.

Základní informace

Recenze

Demoverze

© LEDA spol.s r.o. nakladatelství a softwarový dům: Jazykové tituly, Beletrie a literatura faktu, Encyklopedie, Angličtina, Čeština, Čínština, Francouzština, Italština, Japonština, Němčina, Ruština, Španělština, Albánština, Brazilská portugalština, Dánština, Finština, Holandština, Chorvatština, Indonéština, Latina, Lotyština, Maďarština, Nizozemština, Norština, Polština, Portugalština, Rumunština, Řečtina, Srbština, Švédština, Turečtina, Ukrajinština